REALITY DOMUS s.r.o.

Hypoteční úvěr


logo
800 207 207
Ikona Reality.CZ

Hlavní strana

    


AKTUALITY


Vyberte si prosím článek který Vás zajímá


RADA PRO VÁS

NESCHOPNOST SPLÁCET HYPOTÉKU

REALITNÍ TRH: NESERIOZNÍ MAKLÉŘI, RIZIKO PRO KLIENTA

JSOU PROVIZE REALITNÍCH KANCELÁŘÍ VYSOKÉ?

SLUŽBY PRO PRODÁVAJÍCÍ ZDARMA - KLAMAVÁ REKLAMA !

DESATERO PRO NÁVŠTĚVNÍKA REALITNÍ KANCELÁŘE

ETICKÝ KODEX REALITNÍHO MAKLÉŘE

ZÁSADY PRO VÝBĚR SPRÁVNÉ REALITNÍ KANCELÁŘE


RADA PRO VÁS

Vážení čtenáři, vývoj situace na realitním trhu sebou přináší pro běžného kupujícího řadu léček a úskalí, s minimální podporou bankovních domů a jejich produktů. Orientovat se v nabídkách, službách, možnostech a prognózách je rovněž složité i pro všechny účastníky těchto převodů. Není nic uklidňujícího na tom, že v řadě států Evropy je stav ještě daleko horší, ale právě proto bude pro běžného investora nutná spolupráce s prověřenými a stabilními pomocníky při cestě k pořízení či převodu vytoužených nebo už nepotřebných nemovitostí. Členové Evropského Klubu Realitních Kanceláří (EKRK) Vám budou rádi partnerem a prostředníkem při bezpečných a reálných nákupech i prodejích a když jim to umožníte, tak Vás na nekalá a skrytá úskalí převodů nemovitostí mohou upozornit. Je až s podivem, jak se může v našem státě několikrát souzená a médii často kritizovaná internetová realitní kancelář znovu přejmenovat a své podvodné smlouvy s klienty nazvat „Smlouva o podpoře prodeje“, a tím se vymanit ze všech dosud běžně používaných právních rámců, vztahujících se ke zprostředkování převodu nemovitostí. Klientovi sdělí, že jediný podpis potřebují POUZE jako SOUHLAS S POPISEM dané nemovitosti, ale na druhé straně miniaturním písmem sdělují, že tímto podpisem se lapený klient upsal k povinným minimálně 12 měsícům zastupování, a co je horší, tak i k nutné úhradě provize (nákladů) za jakékoliv situace. To znamená, ať se nemovitost prodá či neprodá. PROTO NEVĚŘTE A NEPODEPISUJTE NIC, CO JSTE SI PRODROBNĚ NEPŘEČETLI A NEPORADILI SE S ODBORNÍKEM – TŘEBA PRÁVNÍKEM. Po unáhleném podpisu atraktivní makléřce, Vás to už vždy stojí deseti nebo statisíce, i kdyby Vám žádnou další službu nebo kupujícího nezajistili. Omlouváme se všem, kteří dočetli úvodník až k těmto řádkům, že jste se nic optimistického zatím nedočetli. Je to proto, že k optimismu zatím není žádný důvod, i když novináři zmírnili své pesimisticky laděné prognózy. Proto věnujte větší pozornost i při výběru toho zprostředkovatele, kterému svěříte svůj majetek či informace o něm a necháte jej hájit Vaše zájmy.

Aktuální poptávka

Kód poptávky: 1501
Hledáme ke koupi rodinný dům v Břeclavi a blízkém okolí do 15 km, starší k opravě nebo již po rekonstrukci, cena do 2,5 mil. Kč - NABÍDNĚTE.

 

Kód poptávky: 1502
Mladý pár koupí byt o velikosti 1+1, případně 2+1, v Břeclavi, Poštorné či Staré Břeclavi.

 

Kód poptávky: 1504
Hledáme ke koupi novostavbu rodiného domu v Břeclavi, případně původní RD po úplné rekonstrukci = ihned k nastěhování, cebna do 4 mil. Kč.

 

Kód poptávky: 1505
Manželský pár koupí starší rodinný dům k opravě, nejlépe v Lanžhotě, Kosticích, Tvrdonicích, Týnci.

 

Kód poptávky: 1507
Urgentně hledáme rodinný dům v obci Podivín, Moravský Žižkov, Velké Bílovice, Rakvice. Cena do 1,6 mil. Kč.

 
Více z poptávky
EKRK
 

Břeclav, nám. T.G.Masaryka 2957/9A, PSČ 690 02, telefon: +420 777 030 304, mobil: +420 777 030 354, e-mail: jochman@reality-domus.cz, info@reality-domus.cz